Tri choreografické "zlaté" pre Uni-Dance za 6 dní

Majstrovstvá ČR plesových formácií 2011

Konali sa tradične na 1.mája v historickej sále chrudimského múzea, ich vyhlasovateľom bol Zväz učiteľov tanca ČR a organizátorom TŠ Bohemia Chrast. V hlavnej súťaži súťažilo v tomto roku celkom 22 plesoviek, z čoho 3 choreografie reprezentovali Slovensko.

Omladený tím nášho klubu nesklamal ani tentokrát - premiéra hebrejskej balady MILIM získala presvedčivé prvenstvo, ako aj Cenu za najlepší kostým a Cenu za najlepšiu choreografiu ŠTT.

Pre choreo-team je to v poradí už 17-ty titul Medzinárodných majstrov ČR!

Štartu v Chrudimi predchádzala aj tradičná návšteva Sečskej priehrady, kde sa tento rok (okrem dozdobovania šiat ) stihla aj návšteva zámku Litomyšl , sobotňajšia opekačka a vydarená "chodbovica".... :)

Fotky z udalosti nájdete tu.

Majstrovstvá SR plesových choreografií 2011

Rovných 6 dní po triumfe v Chrudimi zamierili choreografisti do Mekky slovenských plesoviek - Žiaru n.Hronom. Krásne zorganizovaný, aj keď menej obsadený, slovenský šampionát sa konal vo vypredanom Dome kultúry a jeho organizátorom bola TŠ Stella manželov Víťazkovcov.

Milim splnila úlohu favorita aj na domácom parkete a získala pre klub 21 titul Majstrov SR! Výhra na samé jednotky samozrejme potešila...

Tým však medailové hody pre "Uni" neskončili. V kategórii "Exhibície ŠTT" potešili publikum nesmrteľní súrodenci Surovcovci, ktorí sa predstavili s dramatickou choreografiou "Skrotenie veľmi zlej ženy" a po vlaňajšom striebre získali tento rok svoje štvrté zlato z exhibícií!

Všetkým členom choreo-teamu, ako aj Tomášovi s Ivkou vedenie klubu ďakuje a blahoželá!